Revoluční final gel vydrží až tři týdny bez sloupání

Známe to asi každá. Nehezký a sloupaný lak už po pár dnech. Věčné odlakovávání a zase to lakování. Pokud chcete mít svoje přirozené nehty, nemáte v podstatě jinou možnost. Tedy až donedávná! Na trhu se totiž objevila revoluční novinka, která Vám zaručí krásné a pěstěné nehty, které budou vypadat skvěle a hlavně přirozeně. Hitem posledních týdnů je final gel, který vydrží i tři týdny! Stačí vybrat odstín, nalakovat a užívat si několik týdnů bez sloupaných laků.

Materiály final gel (technologie CND Shellac) jsou velmi pevné, ale pružné. Jsou odolné proti poškození nebo poškrábání, a také po několika týdnech zůstávají nehty upravené a lesklé. Práce s final gely je velmi snadná a technika, kterou se nehtíky vytvářejí se jmenuje forming, nejedná se tedy o klasickou modeláž.

Final gel se nanáší jako lak

Final gel (technologie CND Shellac) je materiál, který je odolný stejně jako klasický gel. Na nehty se nanáší podobně jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Při jeho odstranění se nepoužívá pilník, který by nehty poškodil, ale používá se pouze klasický odlakovač na nehty.

Důvod, proč si mnoho žen pořizuje umělé gelové nehty, je jednoduchý. Chtějí mít zkrátka upravené a pěstěné nehty každý den a hlavně bez zbytečné práce. Gelové nehty vypadají opravdu skvěle a ušetří Vám spoustu práce. Stále častěji se ale vracíme k přirozené kráse a jsou ženy, které chtějí mít nehtíky vždy upravené, ale přirozené. Teď si můžete dopřát krásné nehtíky, o kterých si budou všichni myslet, že jsou skutečně Vaše. Výsledek překvapí nejen Vás, ale i vaše okolí.

Final gel je šetrný k nehtům

Další výhodou final gelu je okamžité zpevnění slabých a křehkých nehtů. Nepotřebujete už žádné jiné hmoty. Nehty můžete mít nyní zpevněné  a zformované pomocí revolučního final gelu. Nehtíky také můžete upravovat podle nálady i společenské příležitosti. Aplikace je velmi jednoduchá. Final gely  jsou navíc šetrné k vašim nehtům, takže nemusíte mít strach z poškození.

Pokud vás tato nová technologie zaujala, vybírejte si kosmetická studia podle toho, zda jsou certifikovaná jako CND Shellac salon.

Už žádné pilování, žádné zdlouhavé schnutí, škrábance ani odřené konečky nehtů! 

 

art41

UMĚNÍ. Fantazii se meze nekladou. Bláznivé a barevné nehty frčí. S troškou šikovnosti to zvládnete.

INSPIRUJTE SE V NAŠÍ FOTOGALERII

One thought on “Revoluční final gel vydrží až tři týdny bez sloupání

  1. Jana says:

    Četla jsem na jendom webu, že nejlepší volbou jsou gel laky, které jsou profesionální. Nevim zda zkusit tyto laky, protože moje nethy jsou velmi tenké a křehké. tady jsem četla o pravidlné manikúře http://www.esmina.cz/opet-se-zlomil-5-duvodu-proc/ tak nevim mno..

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *