Neinvazivní liposukce pomáhá Kim Kardashian

Koho v dnešní době netrápí celulitida a nějaké to kilo navíc? Většinou je to dané naším nezdravým životním stylem, nevhodným jídelníčkem a hlavně nedostatkem pohybu. Oproti mužům máme také jednu zásadní nevýhodu, k celulitidě máme prostě dispozice. Ženy mají totiž dvojnásobek tukových buněk než muži, které jsou v podkoží uloženy jako stojící kuželky.

Až donedávna byl jedinou zaručenou metodou, jak odstranit tuk z těla, chirurgický zákrok, tedy liposukce. Dnes už naštěstí pod kudlu jít nemusíme, máme totiž nové metody, pro tělo méně zatěžující, ale přece účinné. Jedná se o takzvanou radiofrekvenční neinvazivní liposukci, která Vás překvapí svými výsledky a opravdu na ni nedá dopustit ani Kim Kardashian.

SVĚTOVÝ ZADEK. Tisíce holek po celém světě touží potom mít stejný zadek jako Kim Kardashian

Kim Kardashian vlastní jedno z největších pozadí a na svůj zadeček je právem pyšná. Jak je ale možné, že i přes svá kila má zadek krásně vypnutý a bez pomerančové kůže? Odpověď je jasná – neinvazivní liposukce, která ji udržuje v kondici a zaručuje bezchybný vzhled. Na neinvazivní liposukci nedá dopustit ani Jennifer Lopez, která pravidelně vyhrává ankety a nejhezčí zadek a nechala si ho dokonce pojistit na neuvěřitelných 27 milionů korun.

Jak vlastně celulitida vzniká?

Na začátku je důležité vědět, co to celulitida vlastně je a hlavně jak vzniká. To Vám také odpoví na otázku, jestli Vám neinvazivní liposukce může skutečně pomoct. Pokud tedy chcete nehezkou pomerančovou kůži porazit, musíte o ní vědět úplně vše. Lékaři se shodují, že nejčastější příčinou je špatné ukládání tuku. To způsobuje především zavodnění, špatné prokrvení pokožky a nedostatečné odvádění zplodin látkové výměny (tkáňového moku, tedy lymfy). Výsledkem je pak pokožka vzhledu pomerančové kůry, a to především na zadních a bočních stranách stehen, pažích, na hýždích nebo břiše.

Další častou příčinou může být porucha zažívání nebo chronická zácpa. Zkrátka vše souvisí se špatnou látkovou výměnou. Důležité je ale také zmínit, že celulitidu bohužel ovlivňuje i přibývající věk. Produkce kolagenu a elastinu se zpomaluje, a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti kůže. Výborným pomocníkem tak může být skutečně neinvazivní liposukce.

Pomůže mi neinvazivní liposukce?

To je pochopitelně jedna z nejčastějších otázek a samozřejmě oprávněná! Teď si vysvětlíme, na jakém principu neinvazivní liposukce pracuje. Speciální přístroj využívá radiofrekvenční technologii k prokrvování pokožky a hloubkovému zahřívání. Díky tomu dochází k lepšímu prokrvení, odvádění zadržovaných tekutin a škodlivých toxinů lymfatickým systémem. Přístroj také zvyšuje tvorbu kolagenových vláken, zvyšuje elasticitu a zaručí zářivý i mladší vzhled pokožky. V úvodu jsme si vysvětlili, jak nežádoucí celulitida vzniká. Pokud jste tedy četli pozorně, určitě uznáte, že neinvazivní liposukce je skutečně zaměřená na prokrvování a zahřívání pokožky, a díky tomu opravdu předchází tvorbě celulitidy.

Tento moderní přístroj s radiofrekvenčním systémem Vám zkrátka vytvaruje problémové partie, zredukuje tukové vrstvy a zpevní povolenou pokožku. A důležitá informace na konec, přístroj umí dokonce vypínat i vrásky, a to kdekoliv na těle, použít ho můžete bez obav i na obličej. Pokud chce mít opravdu zaručené výsledky, doporučuje se série 5 – 7 ošetření v rozsahu 2 – 3 týdnů. Po ošetření se pokožka zpevňuje a tuková tkáň redukuje ještě 2 – 3 týdny po zákroku.

Problémy s nehezkou pokožkou nebo pletí zkrátka souvisí se špatným prokrvováním a nedostatečným odváděním toxických látek z těla ven. Velmi důležité je tak hloubkové zahřívání, aby se Vám rozproudila lymfa a všechny škodliviny šly z těla ven. Pokud budeme mít zanešené tělo, nemůžeme v žádném případě očekávat krásný a mladistvý vzhled.

14071360035247

BEZ BOLESTI. Po ošetření se pokožka zpevňuje a tuková tkáň redukuje ještě 2 – 3 týdny po zákroku.

Pro koho není liposukce vhodná?

Radiofrekvenční neinvazivní liposukce je absolutně bezbolestná a hlavně bezpečná. Nejedná se o žádný zásah do organismu. I přesto ošetření nemůže podstoupit každý, vyvarovat by se mu měli lidé s onemocněním jater a ledvin, také během těhotenství a kojení. Lidé s kokovými implantáty, nádorovým onemocněním, HIV, záněty nebo kožními výsevy v místě aplikace.

Důležité informace na závěr! Po ošetření můžete bez obav pokračovat ve svých běžných aktivitách. Není tedy potřebná žádná hospitalizace nebo omezení svých činností. A pokud si udržíte svoji váhu a nebudete nijak výrazně přibývat, ošetření radiofrekvenčním přístrojem je trvalé.

BTL_Exilis

KRÁSNÝ ZADEK NAVŽDY. Pokud si udržíte svoji váhu, ošetření radiofrekvenčním přístrojem je trvalé.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *