Omlazení pleti rozhodně neřešte plastikou

Omlazení pleti řeší po čtyřicítce snad každá žena. Čas je neúprosný a s přibývajícím věkem jsou na pleti známky stárnutí čím dál viditelnější. Naštěstí dermatologie nabízí řadu možností, jak omladit pleť a docílit tím výrazně mladšího vzhledu. Celebrity dělají pro krásu snad vše a většinou sází na plastické operace.  Nemusíte ale vždy sahat po invazivních metodách a skalpelech, na trhu je k dostání totiž celá řada přírodních preparátů a moderních technologií, díky kterým Vaše pleť zaručeně omládne.

laser-skin-resurfacing-1

BUĎTE PŘIROZENĚ KRÁSNÁ. Bipolární hlavice prohřívá pleť, vyhlazuje a vypíná pokožku.

Revoluční novinkou v boji proti stárnutí je radiofrekvenční přístroj Spa Rf, který využívá radiofrekvenční energii. Omlazující zařízení představuje světovou špičku ve vývoji techniky a nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet kvalitu také vy. Tato patentovaná technologie působí na druhou vrstvu kůže. Tím dochází k rozrušení kolagenových vláken a omlazení pokožky. Pro správný efekt se doporučuje pět sezení v intervalech dvou až třech týdnů.

Bipolární hlavice zajistí omlazení pleti

Pro omlazení pleti se používá bipolární hlavice, která Vaši pleť prohřeje do hloubky 2 až 6 milimetrů. V takto ošetřené tkáni poté dochází ke zvýšení  krevní mikrocirkulace a odvádí se zbytky toxinů, které byly v pleti usazeny. Zásadní je však tvorba nových kolagenových vláken. Nový kolagen vytvoří hladší strukturu pokožky a zvýší její elasticitu. Pleť je vypnutá, prozářená a kontury zpevněné. Ošetření je možné provádět také v oblasti dekoltu, který často prozrazuje skutečný věk žen. Je možné využít i zpevnění paží, lepšího vzhledu povoleného bříška nebo strií.

Viditelné omládnutí po prvním ošetření

Zahříváním pokožky se tak se razantně zvýší tvorba velkého množství kolagenu. Pokožka se výrazně vypíná a vyhlazuje. Po sérii ošetření je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným miniliftingu. Ušetříte tak nemalé peníze a váš vzhled bude vypadat stále krásně a přirozeně. Ošetření pleti je naprosto bezbolestné a v případě udržovacích kůr  je výsledek trvalý.  Obecně ovšem platí, že čím dříve začne žena vrásky a stárnutí pleti řešit, tím menší množství ošetření je potřeba k dosažení mladšího vzhledu. Velkou výhodou je to, že uvidíte výsledky už po prvním ošetření.

478_large

ZRALÁ PLEŤ VYŽADUJE PRAVIDELNOU PÉČI. Nepodceňujte odličování a neusínejte se zbytky make-upu.

 Se stárnutím pleti bojujte už v mládí

Proti stárnutí pleti je potřeba bojovat už v  mládí. Ne nadarmo se říká, že pokožka stárne už od 25. roku a bojovat se stárnutím tak můžeme kvalitními produkty a pravidelnou kosmetickou péčí. Vždy můžete pro svůj vzhled udělat víc!  Důležitá je především vyvážená strava, která tělo dodává potřebné a důležité látky. Ale často se stává, že ačkoliv se stravujete podle zdravých zásad, některé vitaminy a minerály vašemu tělu přesto chybí.

Vitamín C zpomaluje stárnutí pokožky

Nedostatek vitamínu C opravdu může způsobit rychlejší průběh stárnutí Vaší pleti.  Na pozoru by tak měli být hlavně kuřáci, kterým kouření brání v jeho vstřebávání. Proto je pleť kuřáků často více vrásčitá a zašedlá. „Céčko“ skutečně zvyšuje tvorbu kolagenu, který pokožku zpevňuje, posiluje ochrannou kožní bariéru a v neposlední řadě rozjasňuje pleť. Zajímavostí je, že lidské tělo si neumí tento vitamin vytvořit, a proto ho musíme doplňovat sami. Přirozeným zdrojem jsou tak citrusové plody, brokolice, brambory, jahody, špenát nebo brusinky.

Vyzkoušejte náš zaručený tip:

Večer si převařte jednu sklenici vody a nechte vychladit. Ráno si do převařené vody vymačkejte jednu polovinu citronu a vypijte. Vitamínová bomba Vás po ránu skvěle nastartuje a Vaší pleti tak zajistíte pomalejší stárnutí. 

Nepovedené plastické operace

Estetická chirurgie dokáže zázraky, ale pokud to s ní přeženete, může mít naprosto katastrofální následky. Na žebříčku absurdní touhy po dokonalosti se umisťuje světoznámá módní návrhářka Donatella Versace, která snad ztratila veškerou soudnost a pohled na její tvář je jen pro silnou náturu.

Fotogalerie opravdu nepovedených plastických operací:

Bree Walker

Bree Walker

Jackie Stallone

Jackie Stallone

Janet Jackson

Janet Jackson

Joan Van Ark

Joan Van Ark

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein

Kim Novak

Kim Novak

Mickey Rourke

Mickey Rourke

Renne Zellweger

Renne Zellweger

Priscilla Presley

Priscilla Presley

Joan Rivers

Joan Rivers

Jackie Stallone

Jackie Stallone

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein

Donatella Versace

Donatella Versace

Donatella Versace

Donatella Versace

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *