Power Plate pomáhá Madonně udržovat štíhlou postavu

Power Plate je jedničkou mezi cvičebními stroji! Pomůže Vám zformovat postavu, zhubnout nebo zvýšit fyzičku. Kouzlo velmi efektivního cvičení objevila i Madonna, která si díky populárnímu přístroji udržuje skvělou postavu i po padesátce. Také jste přemýšleli, jak je možné, že i přes svůj věk má stále tělo jako ve dvaceti? Madonna je v centru pozornosti už po desetiletí a její postava vypadá stále štíhle a pevně. Tajemství se prý skrývá v pravidelné a zdravé stravě a hlavně ve cvičení na přístroji Power Plate.

Madonna sází na Power Plate

Madonna-I-love-you

SVĚTOVÝ TREND. Trenéři a výživoví poradci doporučují hvězdám cvičení na Power Plate.

Power Plate Vám skutečně zajistí dokonalou postavu. Zbavte se už zastaralých a špatných názorů, že zhubnout můžete jen úpornou dřinou v posilovně. Opak je pravdou! Tělo totiž spaluje tuky při méně intenzivním cvičení. Při vyšší zátěži naopak váš organismus přepíná do takzvaného anaerobního metabolismu, při kterém nespálíte ani gram tuku. Power Plate je tak skvělá volba a hlavně výborná alternativa pro ty, kteří nemají dostatek času na dlouhý trénink, ale i přesto si přejí zhubnout, posílit tělo a udělat něco pro své zdraví.

Hvězdy světového formátu mají kolem sebe ty nejlepší výživové poradce a trenéry, kteří udržují jejich postavičky ve skvělé formě a doporučují Power Plate. Jeho kouzlu tak podlehly i modelky Heidi Klum nebo Claudia Schiffer. Oblíbila si ho i Kylie Minogue, Brad Pitt nebo naše česká modelka Simona Krainová, která na svůj věk vypadá přímo božsky. Tak proč nemít užasnou postavu, jako známe herečky a modelky.

Jak Power Plate funguje?

Zázračný posilovací stroj Power Plate funguje velmi jednoduše a efektivně, přenáší totiž vibrace do svalů, které jsou donuceny se reflektivně stahovat. Při cvičení tak zapojíte až 95 % svalových vláken, a tím se stává cvičení opravdu velmi účinným. Podtrženo a sečteno! Jedná se opravdu o jednu z nejefektivnějších cvičebních technik současnosti!

Jaké budou Vaše výsledky?

Především posílíte celé tělo! Pokud byste se ale chtěli zaměřit pouze na problémové partie, nebude to problém. Lze totiž sestavit program přímo na míru. Přístroj také dokáže krásně tvarovat postavu a redukovat tolik nechtěnou celulitidu. Zajistíte si také správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondici. Na nějaké zadýchání na schodech tak můžete rovnou zapomenout.

Může cvičit opravdu každý?

Power Plate je určený pro individuální trénink a milovníky zdravého pohybu. Cvičit na něm může skutečně každý, a to bez ohledu na to, zda má, či nemá kondici! Vždyť Power Plate slouží právě k tomu, aby člověk posílil celé tělo a zredukoval váhu. Začít tedy můžete i od nuly. V takovém případě ale doporučujeme určitě využít zkušeností osobního trenéra, který Vaše cvičení zaručeně zefektivní.

Jak často je dobré cvičit?

Doporučená frekvence vibračních tréninků na stroji Power Plate je 2-3x týdně. Efektivní cvičení zvládnete za pouhých třicet minut. Přístroj využívá trojrozměrné technologie, díky tomu v těle rychleji cirkuluje krev a celý proces spalování tuků a posilování se tak zrychluje. Na stroji se tedy ani nedoporučuje cvičit déle.

Acelya-Akkoyun-k04

STOP POMERANČOVÉ KŮŽI. Přístroj dokáže efektivně redukovat nežádoucí celulitidu.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *