Celulitida Vám nehrozí. Máme pro Vás skvělé rady

Nehezká pomerančová kůže trápí snad každou ženu a se nevyhýbá ani těm mladším. Celulitidy se bohužel nezbavíte za pár týdnů, ale je to běh na dlouhou trať. Chce to hlavně trpělivost a pravidelnost. Máme pro Vás několik zaručených rad, které Vám celulitidu určitě zmírní. Je to dlouhá cesta, ale čím dříve začnete, tím dříve budete mít krásnou pokožku.

0f30f2a27e34fe49bff8465f219ffd19

VÍCE OVOCE A ZELENINY. Zaměřte se na zdravou stravu bohatou na vlákninu a vodu.

Vakuový přístroj Starvac pomůže

Skvělým pomocníkem v boji proti celulitidě je revoluční vakuový a masážní přístroj Starvac. Pracuje na principu podtlaku neboli vakua, které narušuje tukové buňky.  Ty se potom následně odplavují lymfatickým systémem z těla ven. Působí také na pojivovou tkáň, cévní a lymfatický systém. Tento přístroj opravdu velmi spolehlivě odbourává nepěknou pomerančovou kůži a je hlavně mnohem účinnější než klasické masáže. Vakuum navíc způsobuje také silné prokrvení pokožky, zpevňuje ochablé podkožní vazivo, aktivuje tvorbu kolagenu a tím navrací elasticitu kožní tkáni.

Po několika ošetření uvidíte zlepšení a vyhlazení pokožky a celulitida bude postupně ustupovat. Pro viditelné výsledky doporučujeme zhruba 10 ošetření nejlépe 2x týdně. Skvělou kombinací je ošetření přístrojem Starvac a spojení se cvičením na Power Plate. Výsledky Vás zaručeně překvapí. Celé ošetření je navíc neinvazivní, bezbolestné a nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek. A co je nejdůležitější, je velice příjemné a relaxační.

Přístroj Starvac nepoužívejte v případě, že trpíte záněty křečových žil, onkologickým onemocněním nebo kardiovaskulárním onemocněním. V případě zdravotních komplikací, doporučujeme konzultaci s lékařem.

Změňte jídelníček a životní styl

Zaměřte se na zdravou stravu bohatou na vlákninu a vodu. Jezte více ovoce, zeleniny, vitamínů a minerálů. Všechny tyto látky dodají vaší pokožce dostatek vlhkosti a tím také pružnosti. Zvyšte přísun vitamínu C a dopřejte si dostatek citrusových plodů. Doporučujeme také brokolici, listový salát, mrkev nebo jablka.  Pokud chcete zatočit s celulitidou, rozhodně se vyhněte sladkostem, bílé mouce, pečivu, smaženému jídlu a také velkému množství soli. Zapomeňte také na živočišné tuky (máslo, sádlo) a omezte maso, hlavně to červené.

Pijte hodně vody a čerstvých šťáv

Každá pokožka trpí, pokud nemá dostatek živin a vláhy. Dopřejte si proto denně několik litrů vody nebo ovocných a zeleninových šťáv. Celulitida se tvoří také z důvodu špatného pitného režimu, proto se snažte pravidelní pít. Pokud nejste zvyklé a pití několika sklenic vody Vám dělá problém, a to hlavně po ránu. Nezoufejte a s pitným režimem začněte pozvolna. Uvidíte, že už po třech týdnech si na přísun vody a vláhy zvyknete a nebude to už žádný problém. Nakonec budete tak žíznivá, že si už ráno bez plné sklenice vody, nedovedete představit. Doporučuje pít vodu z čerstvě vymačkaného citronu, neslazený zelený čaj nebo jen klasickou holou vodu. Skvělým pomocníkem je také odšťavňovač, díky kterému si můžete každý den dopřát čerstvé a zdravé šťávy.

378904-gallery1-xz8gv

PRAVIDELNOST. Výborným pomocníkem jsou také masážní kartáče nebo také houby.

Dostatečně prokrvujte pokožku

Vedle jídla a dostatku vody je také velmi důležitá prokrvená a vyživená pokožka. S bojem pro celulitidě začněte už ve sprše a střídavě své problematické partie sprchujte teplou a studenou vodou. Sprcha je k masírování pokožky výborná. Masírujte proto krouživými pohyby. Výborným pomocníkem jsou také masážní kartáče nebo houby. Skvělý je také peeling, ten si dopřejte jednou týdně. Budete mít potom krásně prokrvenou a také hladkou pokožku. Po osprchování v prokrvování pokožky ještě pokračujte. Dopřejte si příjemnou masáž pomocí tělového mléka. Na trhu je celá řada krémů proti celulitidě. Ne všechny jsou ale účinné. Doporučujeme proto vybírat krém, který obsahuje vitamíny A, C, E a zinek, také ovocné enzymy a koenzym Q10 (ochraňuje buňky před poškozením a předčasným stárnutím). Výborná je také sauna, vypotíte ze sebe škodliviny a zbavíte se stresu.

Dopřejte si pravidelný zdravý pohyb

Jak se říká, ve zdravém těle, zdravý duch. Dopřejte proto svému tělu dostatek zdravého pohybu. Ten na celulitidu skvěle působí. Pravidelným cvičením navíc pokožku zpevníte a zformujete si tělo. Vybírejte si takové cviky, do kterých maximálně zapojíte svaly na stehnech a zadečku. Ideální je plavání, běhání, tanec nebo svižná chůze. Skvělé jsou také dřepy a výpady. A důležitá informace na závěr! Cvičit musíte v kompresních punčocháčích, aby měl pohyb ten správný efekt.

Základem je pravidelnost! Pokud se rozhodnete, že na svém těle už celulitidu vidět nechcete, musíme vše poctivě a pravidelně dodržovat. To platí jak pro změnu životního stylu, tak také pro pravidelný pohyb nebo masáže. Zázraky nemůžete čekat hned, ale čím dřív začnete, tím dřív budete mít krásnou pokožku bez celulitidy.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *